У громаді тривають щоденні перевірки на дотримання карантинних вимог

Дата: 10.11.2021 09:15

Керівництвом Казанківської селищної ради та Баштанської райдержадімінстрації, представниками Держпродспоживслужби, місцевого відділу поліції здійснена перевірка магазинів, аптек, автозаправки, автостанції селища на дотримання карантинних вимог. Особливу увагу звертали на наявність дезінфектора для рук, журналів з графіком прибирання приміщень, дотримання дистанції, наявність захисних масок у покупців і продавців. Також проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян щодо дотримання карантинних обмежень.

З самого початку карантину порушень було багато, а в зв’язку із збільшенням захворювань, проведенням роз’яснювальної роботи, висвітлення в засобах масової інформації стосовно дотримання карантинних обмежень, порушень стало набагато менше. Такі рейдові перевірки у населених пунктах громади проводяться щодня.