Коли зацвітуть троянди…

Дата: 08.11.2021 16:43

Вже стало гарною щорічною традицією у нашій громаді проводити озеленення населених пунктів. Ось і цьогоріч відповідно програми охорони навколишнього природнього середовища Казанківської територіальної громади на 2021 – 2025 роки придбано 750 саджанців троянд. У тринадцяти населених пунктах та в селищі Казанка у громадських місцях: біля адмінбудівель, пам’ятних місць, центральних площах, у скверах, парках працівники селищної ради висадили королеву серед квітів, адже це одна з самих найгарніших, найпопулярніших рослин у світі, є символом найсильніших почуттів та гарних людських якостей. Тепер мешканці населених пунктів зможуть милуватися красою цих величних, загадкових квітів.