Відбулась позачергова сесія селищної ради

Дата: 05.11.2021 16:00

Сьогодні відбулось позачергове засідання сесії Казанківської селищної ради, яке провів секретар ради Сергій Дяченко. Як поінформував депутатів Сергій Дяченко, селищний голова Олексій Асмолов знаходиться в службовому відрядженні.

Казанківській громаді відповідно до розпорядження КМУ від 28 жовтня 2021 р. № 1337-р «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» передбачено кошти для придбання автобуса для перевезення громадян. З метою ефективного та своєчасного використання коштів субвенції державного бюджету виникла необхідність внести редакційні зміни до місцезнаходження селищної ради з урахуванням цільового призначення, визначеного у відповідному рішенні Кабінету Міністрів України.

Депутати одноголосно затвердили запропонований проект рішення.