Дорогі жителі Казанківської громади!

Дата: 05.11.2021 09:34

У нашій країні першої неділі листопада відзначається День працівника соціальної сфери. Це люди, на яких покладена велика відповідальність, адже робота з людьми, які потребують постійної уваги і підтримки, - це дуже відповідально. Завдяки Вам сотні казанківців відчувають тепло і підтримку, особливо зараз в наш складний час. Щодня ці люди опікуються проблемами інших, таких людей як пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верства населення, багатодітні родини. Тому це не просто професія, а життєва місія.

Від щирого серця бажаю всім фахівцям сфери соціального забезпечення Казанківської громади міцного здоров’я, злагоди і сімейного затишку, здійснення всіх задумів і мрій, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям.

Від імені всієї Казанківської громади дякую Вам за вашу працю!

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов