Матеріально-технічна база спортшколи поповнилась новим спортінвентарем

Дата: 02.11.2021 14:06

Як повідомила директор ДЮСШ Лілія Дема жовтень виявився щедрим на подарунки для вихованців спортивної школи. Матеріально – технічна база навчального закладу поповнилася завдяки не байдужим до спорту та добрим на хороші справи серця. Асоціацією футболу Миколаївської області, в особі народного депутата Олександра Пасічного, подаровано юним футболістам 8 м’ячів.

Громадський діяч та меценат Віталій Крикун, надихнувшись перемогою наших волейболістів в першості області з волейболу серед юнаків 2006 – 2007 року народження, подарував команді захисні наколінники для гри. А наприкінці жовтня Асоціація греко - римської боротьби України безкоштовно надала для навчально – тренувальних занять відділення греко – римської боротьби спортивні мати та професійний борцівський килим, який супроводжував та передав нашому навчальному закладу голова Новобузької федерації греко – римської боротьби Олександр Кияновський.

Щиро дякуємо Всім за наданий інвентар.

Особлива подяка тренеру спортклубу «БОРЕЦЬ» Івану Бобровичу (м. Новий Буг) за дієву підтримку, допомогу та методичний супровід.