Відбулось засідання комісії ТЕБ і НС

Дата: 25.10.2021 16:55

Сьогодні відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке провів Казанківський селищний голова Олексій Асмолов. Члени комісії обговорили три питання, а саме:

щодо встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення коронавірусної хвороби та запровадження посилених протиепідемічних обмежень на території Казанківської селищної ради;

про стан готовності органів управління та сил цивільного захисту селищної ради до дій в складних погіршених погодних умовах осінньо-зимового періоду 2021-2022 року;

про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, інших об’єктів критичної інфраструктури до опалювального сезону 2021-2022 року.

Враховуючи рішення позачергового засідання державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки надзвичайних ситуацій від 21 жовтня 2021 року на території Миколаївської області встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки з 00 годин 00 хвилин 26 жовтня 2021 року, який передбачає низку обмежень в діяльності суб’єктів господарювання. Додатково місцевою комісією встановлено, що з 26 жовтня в закладах державної та комунальної власності, які розташовані на території Казанківської громади приймання відвідувачів здійснюється виключно за наявності негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Також надано доручення продовжувати рейдові перевірки в частині діяльності суб’єктів господарювання з метою здійснення контролю за дотриманням санітарного законодавства та протиепідемічних заходів.

По другому питанню надано доручення щодо оновлення переліку техніки, яка може бути залучена для здійснення чистки доріг та вулиць від снігу в зимовий період.

По третьому питанню було надано доручення головним розпорядникам коштів продовжити роботу по здійсненню поетапних заходів по укладанню договорів з ТОВ «Нафтогаз трейдінг» щодо газопостачання.