Що робити при такій ціні на природний газ для бюджетних установ?

Дата: 27.09.2021 16:09

Сьогодні, 27 вересня, о 10 годині відбулась нарада з керівниками та бухгалтерами бюджетних установ, яку провів селищний голова Олексій Асмолов. Мова йшла про надзвичайно складну і напружену ситуацію з майбутнім опаленням бюджетних установ, в тому числі навчальних, лікувальних, дитячих, культурних закладів, адмінприміщень, що пов’язано з стрімким зростанням ціни на природній газ. Як зазначалось на нараді, у бюджеті катастрофічно не вистачає коштів, щоб восени і взимку опалювати бюджетні заклади при захмарно високих цінах на газ. Говорили також про наявні тендерні процедури закупівель, а також необхідності забезпечення утеплення приміщень, збереження тепла, раціонального використання теплової енергії і коштів.

Як підкреслив селищний голова Олексій Асмолов, обов’язково має бути забезпечений необхідний тепловий режим у дитсадках, школах, стаціонарі лікарні, стаціонарному відділенні для осіб похилого віку та інвалідів. Отже, у нашій громаді розглядається кілька варіантів розвитку цієї складної ситуації, і оперативно будуть вживатись всі необхідні заходи, щоб на належному рівні пройти наступний опалювальний сезон.