Земний уклін вам партизани!

Дата: 22.09.2021 13:06

22 вересня 2001 року, в день 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни, в країні вперше відзначався День партизанської слави, встановлений Указом Президента № 1020/2001 від 30.10.2001 року.

Державне свято, присвячене героям партизанського руху в Україні, вшановує пам’ять всіх, хто боровся за визволення України від фашистської окупації. Воно з’явилося в національному календарі і як день пам’яті, адже проходять роки і прямих свідків того часу стає менше. Але герої не вмирають. Вони завжди будуть жити в наших серцях.

Сьогодні, за участю голови організації ветеранів Казанківщини Марії Ризук, голови первинної ветеранської організації с. Троїцько – Сафонове Віри Вишневецької, старости с. Лагодівка Тараса Лагоди та працівників культури були покладені квіти до пам’ятного знаку, де прийняли останній бій члени партизанського загону під керівництвом Г.М. Сєднєва.

Світлу пам’ять загиблих у роки Другої Світової війни присутні вшанували хвилиною мовчання.

Минатимуть роки та в нашій пам’яті назавжди залишаться подвиги партизанів та підпільників – захисників України, які віддали своє життя за мирне і щасливе майбутнє України.