Проведено інформаційно–розяснювальну роботу з питань легалізації трудових відносин

Дата: 14.09.2021 14:41

14 вересня 2021 року головним спеціалістом–інспектором праці Казанківської селищної ради Тетяною РИБАК та в.о. начальника Казанківського ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області Світланою ДЗЮБАС у населених пунктах громади, а саме у Миколаївці та Троїцько–Сафонове проведено інформаційно – роз`яснювальну роботу з питань легалізації трудових відносин, виплати заробітної плати та зайнятості населення про переваги офіційного працевлаштування, неприпустимість допуску до роботи без належного оформлення трудових відносин. Серед працівників розповсюджено пам’ятки, де основна увага акцентується на працевлаштуванні в рамках чинного законодавства.

В.о. начальника Казанківського ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області Світланою ДЗЮБАС проведено інформаційно – роз`яснювальну роботу щодо запровадження одноразового (спеціального) декларування фізичними особами належних їм активів. В ході проведеної роботи надано роз`яснення стосовно суб`єктів Декларування об`єктів, термінів подання, сплати та ставок збору, та були розміщені агітаційні листи, брошури та буклети.