Увага! Зміна тарифів на централізоване водопостачання

Дата: 28.08.2021 14:33

Відповідно до пункту 8 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року №869 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 03 квітня 2019 року №291) до Казанківської селищної ради орендарями водопровідних мереж (ПП Фастовець, ПП Лось В.М., ФОП Кічула В.Г., ФОП Семенов, ФОП Кравченко) подані звернення про намір зміни тарифів на централізоване водопостачання з відповідними розрахунками з 01 січня 2022 року, що здійснюється з артезіанських свердловин та Новобузького МУВГ.

Керуючись Порядком інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 05 червня 2018 року та зареєстрованого в Міністерстві юстиції 26 червня 2018 року за №753/32205 повідомляємо, що обговорення з даного приводу триватиме протягом 14 календарних днів.

Зауваження та пропозиції з питань зміни тарифів приймаються до 11 вересня 2021 року відділом інвестицій, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету селищної ради за адресою смт Казанка вул. Миру, 193-А; на електронну адреса: gkh-kazanka@ukr.net за тел.: 0996733115.

Також можна звернутися безпосередньо до надавачів послуг.

Виконавчий комітет селищної ради

РОЗРАХУНКИ