29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 28.08.2021 09:49

27 серпня 2021 року працівники Баштанського (Казанківського) районного сектору №3 філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській області  та суб'єкти пробації взяли участь в заході "Уклонімося пам'яті загиблих героїв", присвяченому Дню пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет  і територіальну цілісність України.  День пам’яті захисників України відзначається 29 серпня – в день страшної смертельної трагедії під Іловайськом. Відважні українські воїни стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за Україну. По закінченню заходу також відвідали виставку "Вічна пам'ять нашим землякам, загиблим за єдину та незалежну Україну", яка розташована в історико-краєзнавчому музеї Казанківської селищної ради. В ході відвідування виставки згадали кожного, хто віддав своє життя за Україну, хто сьогодні боронить нашу державу в зоні проведення антитерористичної операції.