До навчального року – готові!

Дата: 27.08.2021 13:10

Нещодавно комісія, яку очолює начальник відділу освіти, молоді та спорту Олександр Лука, провела з виїздом на місце стан підготовки шкільних та дошкільних навчальних закладів громади до нового навчального року. Як було відзначено за результатами обстежень практично всі школи готові до початку занять у вересні поточного року. Проведено належні ремонти у класах, спортивних залах, харчоблоках, медичних пунктах, інших приміщеннях, підготовлено системи опалення, вжито заходів щодо забезпечення санітарних норм, що особливо важливо у період пандемії. І це реальна турбота про школярів, підростаюче покоління нашої територіальної громади. Для них створено всі необхідні передумови для початку та успішного проведення нового навчального року.