У Миколаєві – святковий фестиваль «Folk-toloka 2021»

Дата: 25.08.2021 08:09

24 серпня, у Миколаєві на вулиці Соборній відбулись масштабні урочисті заходи «Folk-toloka 2021», присвячені 30-й річниці Незалежності України. Обласне свято зібрало на головній вулиці представників 52 об’єднаних громад Миколаївщини серед яких і делегація нашої Казанківської громади. Центр міста на один день перетворився на суцільний святковий майданчик, сповнений гуртового співу, пахощів страв української кухні, живих кольорів рукотворного мистецтва наших народних майстрів та майстринь.

З величним національним святом жителів Миколаївщини привітали голова облдержадміністрації Віталій Кім та міський голова Александр Сенкевич.

Упродовж дня сотні містян та гостей Миколаєва мали можливість оглянути численні автентичні артлокації, зробити цікаві світлини, скуштувати смаколики.