Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України

Дата: 23.08.2021 11:00

Сьогодні, 23 серпня, на площі в центрі смт Казанка відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України. Перед присутніми з словами привітання з нагоди цього державного свята виступив секретар Казанківської селищної ради Сергій Дяченко. У своєму виступі він зокрема підкреслив, що сьогодні вся Україна відзначає державне свято одного з символів нашої незалежності - День Державного Прапора України, Прапора, який поєднує два кольори: синій – це чисте небо і жовтий – неосяжні поля пшениці. «Від селищної ради хочу привітати вас з цим святом, побажати вам і вашим сім’ям мати найцінніше в світі багатство – міцне здоров’я, нехай всі негаразди оминають вас стороною, хай доля буде завжди прихильною до ваших родин. Бажаю вам всього найкращого. Сьогодні по всій Україні проходить державна акція підняття Державного Прапора, це говорить про те, що наша держава єдина, цілісна, і ніхто нас не роз’єднає.», - сказав Сергій Дяченко.

Право підняти Державний Прапор України було надано учаснику АТО, депутату селищної ради, голові громадської організації "Казанківський районний союз ветеранів учасників антитерористичної операції» Леоніду Вербі.