До 30-річчя Незалежності України!

Дата: 20.08.2021 14:32

Під синім небом незалежної країни ми творимо, будуємо цей храм, що постає в іменні України!

Ровесники Незалежності України – нове покоління, яке народилося і живе у вільній державі, нове покоління громадян, яке вже загартоване буремними подіями, нестійкою економікою та новими викликами. Вони на власні очі бачили дві революції, на їхню долю випала війна, яка триває уже восьмий рік. Якими виросли вони? Ким стали? Чим відрізняються від старших поколінь? Адже 30 років – це вік зрілості, коли вже час влаштовувати собі «ревізію». Чи готові вони взяти на себе відповідальність за нашу державу, рідний край, свою домівку ?

Вони успішні й амбітні, відкриті до нових ідей та змін, готові жити і працювати задля процвітання своєї держави, писати її історію з чистого аркуша, змінювати обличчя країни. А при потребі – захищати її суверенітет та цілісність.

Сучасне поколінням української молоді не ”втрачене”: воно не байдуже, здатне руйнувати стереотипи минулого, мислити прогресивно, ставити мету та йти до неї. Дивіться і судіть самі…

Докладніше ознайомитися з матеріалами виставки "Україна, рідна земле, тобі наша мужність і краса", яка розповідає про ровесників незалежності, ви можете в історико-краєзнавчому музеї Казанківської селищної ради.

(за матеріалами історико-краєзнавчого музею Казанківської селищної ради)