З жовтня тариф на електроенергію для населення знижують до 1,44 грн

Дата: 17.08.2021 09:00

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення знизити тариф на електроенергію для населення до 1,44 грн/кВт за умови споживання до 250 кВт-год на місяць. Про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив під час засідання Уряду 11 серпня. Для домогосподарств, які споживають понад 250 кВтгод на місяць, тарифи залишаються без змін на рівні 1,68 грн/кВт. Нові правила запрацюють з 1 жовтня. Модель покладених спеціальних обов’язків поширюється на державні енергогенеруючі підприємства “Енергоатом” та “Укргідроенерго”. Зазначається, що межа у 250 Квт-год на місяць перевищує середньомісячний рівень споживання електроенергії в Україні – 168 кВт-год. Як зазначив міністр енергетики Герман Галущенко, понад 250 кВт- год електроенергії споживають лише 20% домогосподарств.