«Червоний півень» - дуже небезпечний!..

Дата: 12.08.2021 10:34

Досить часто на вулицях селища тривожно лунає сирена пожежного автомобіля. Щодня до Казанківського відділення 17 ДПРЧ надходить по декілька повідомлень про пожежі, які стались на території селищної ради. Ось, наприклад, 5 серпня на території громади було дві пожежі: у смт Казанка і в с. Троїцько-Сафонове. 6 серпня теж було два виклики в села Дмитро-Білівка і Миколаївка, 8 серпня бійці МНС виїжджали в село Новоданилівка. В основному горить стерня, суха трава і чагарники. Добре те, що майно і люди не постраждали. І це завдяки людям мужньої професії – нашим пожежникам. Можете собі уявити скільки було витрачено коштів на тушіння пожеж! Цього можна уникнути, якщо кожен мешканець нашої громади дотримуватиметься правил пожежної безпеки, не буде спалювати суху траву, пожнивні рештки і інше.

Варто зазначити, що за самовільне випалювання стерні, сухої рослинності Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачено досить солідні штрафи. Тож звертаємось до працівників сільськогосподарської галузі та всіх громадян бути вкрай обережними з вогнем!