На контролі влади соціально-економічний розвиток регіону. Нарада в облдержадміністрації

Дата: 09.08.2021 10:41

У Миколаївській обласній державній адміністрації під керівництвом голови облдержадміністрації Віталія Кіма й за участі заступників голови облдержадміністрації, представників структурних підрозділів облдержадміністрації відбулась нарада з міськими, селищними, сільськими головами територіальних громад, головами райдержадміністрацій. На порядку денному стояли актуальні питання соціально-економічного розвитку Миколаївської області.

В ході наради було обговорено перебіг вакцинальної кампанії проти гострої респіраторної хвороби COVID-19 в регіоні.

Також під час спілкування підіймалося питання використання у територіальних громадах земель комунальної власності.

Враховуючи низький відсоток заліснення Миколаївської області йшла мова про проведення ідентифікації самозаліснених та придатних для створення лісів земельних ділянок державної та комунальної форм власності, з метою їх подальшого використання для досягнення оптимальної лісистості області.

У розрізі екологічної теми торкнулися налагодження комунікації з територіальними громадами в частині дотримання вимог природоохоронного законодавства, в тому числі обговорення переліку найбільших підприємств, які чинять негативний вплив на навколишнє природне середовище.

Своєю чергою представники місцевої влади Миколаївщини та органів місцевого самоврядування доповіли щодо виконання протокольних доручень та рекомендацій, наданих попередньо.

За результатами засідання учасники наради отримали нові завдання та доручення.