Розпочались активні заняття слухачів Університету третього віку

Дата: 05.08.2021 07:59

Нарешті, після довгої перерви розпочав свою роботу Університет третього віку. Слухачі знову включилися в активне життя, та занурилися в освітній процес, щоб вдосконалити свої соціальні, психологічні та фізичні здібності. І в цьому їм, як завжди, допомагає організатор дозвілля денного відділення Центру надання соціальних послуг Вікторія Перевозчикова. Рано вранці, у парку відпочинку «Левада», коли ще віє приємна прохолода, «студентки» зібрались на лікувальну гімнастику. Жіночки старанно і добросовісно виконували комплекс спеціально підібраних вправ, які сприяють загальному зміцненню здоров’я, підвищенню імунітету, також допомагає нормалізувати роботу нервової системи. І, як результат, після закінчення уроку, усі відчували себе більш активними, повними сил і енергії та отримали неабиякий заряд бадьорості. Такі заняття тепер будуть проходити двічі на тиждень у вівторок і п’ятницю у парку відпочинку «Левада» з 8.00 до 9.00 та у селищному Клубі №1 з 9.00 до 10.00. Усіх бажаючих людей літнього віку, а також людей з особливими потребами запрошуємо на уроки лікувальної гімнастики.