Інформація про виплати Баштанським відділенням за рахунок коштів Фонду соціального страхування застрахованим особам станом на 27 липня 2021 року

Дата: 27.07.2021 15:53

Баштанське відділення  управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування  України в Миколаївській області  інформує, що станом на 27 липня  2021 року профінансовано надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками  поданими роботодавцями по 2 липня 2021 року включно ( 100%) , а саме:

На оплату допомоги по тимчасовій непрацездатності (лікарняні) – 793564,47 грн.;

Допомога по вагітності та пологах – 359185,96 грн.;

Допомога на поховання -  8200,00 грн.:

Допомога  по тимчасовій непрацездатності, пов’язані  з виробництвом 28211,85 грн..

Щомісячні страхові виплати  для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві  або професійних захворювань, а також членів їх родин у разі смерті потерпілих виплачені за червень  місяць 2021 року, з початку року їх сума склала 401450,98 грн.;

Після того, як кошти перераховано на рахунок страхувальника, виплата допомоги працівнику здійснюється ним у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати, або одразу після надходження коштів від ФССУ.