Проєкти рішень на 12 сесію

Дата розміщення

Назва документа Розробник
21.07.2021

Про передачу в оперативне управління майна комунальної власності територіальної громади Казанківської селищної ради

Владімірова О.М.
21.07.2021 Про вилучення із оперативного управління майна комунальної власності Владімірова О.М.
06.08.2021

Про затвердження структури та граничної штатної чисельності працівників житлово-комунального господарства  Казанківської селищної ради в новій редакції

Маляр О.О.
09.08.2021

Про затвердження Положення про надання платних послуг та встановлення тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Казанківська багатопрофільна лікарня» Казанківської селищної ради

Безкоровайний М.М.
10.08.2021 Про надання згоди на прийняття окремого індивідуально визначеного майна державної власності у комунальну власність Казанківської селищної ради Тимощук Л.П.
12.08.2021 Про затвердження Цільової соціальної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Казанківській  селищній раді  на  2021-2023 роки Риженко В.В.
12.08.2021 Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу освіти, який перебуває у комунальній власності Казанківської селищної ради Миколаївської області Лука О.Б.
13.08.2021 Земельні питання Рибенок О.В.

.