Будьте обережними на воді!

Дата: 13.07.2021 09:53

За даними Головного управління ДСНС України у Миколаївській області станом на 12 липня на Миколаївщині загинуло на воді 38 людей, з них семеро дітей, врятовано 14 осіб. В порівнянні з минулим роком показник загибелі людей на воді зріс на 42,3%.

Всього з початку року на водоймах держави уже загинуло 665 людей, з яких 70 дітей. Врятовано 307 осіб, в тому числі 63 дитини.

З метою зменшення кількості випадків загибелі людей на водних об’єктах органами влади та місцевого самоврядування проводяться попереджувальні профілактичні заходи. Однак найбільш дієвими є особиста обережність та відповідальність громадянина.

Виходячи з кількості надзвичайних подій на водоймах, рятувальники застерігають: з метою запобігання трагедії під час відпочинку, необхідно завжди дотримуватись елементарних правил безпеки:

відпочивати та купатися дозволяється тільки на спеціально обладнаних для цього місцях;

ніколи не пірнайте в незнайомих місцях;

не залишайте дітей без нагляду біля води і не дозволяйте їм самостійно відвідувати місцеві ставки та річки;

не запливайте далеко. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо Ви не впевнені у своїх силах;

не заходьте в воду у стані алкогольного сп’яніння;

температура води повинна бути не нижче 17оС;

плавайте у воді не більше 20 хвилин, причому час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3-5 хвилин.

Відповідно до розпорядження селищного голови від 01 червня 2021 року №72 купання людей на водних об’єктах Казанківської селищної ради протягом купального сезону 2021 року заборонено, як таких, що не відповідають вимогам діючого законодавства.

У разі виникнення надзвичайної події на воді негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101.