«Зелене Купало в літо упало…»

Дата: 07.07.2021 09:54

Увечері з 6 на 7 липня, відділ культури та туризму селищної ради організував і провів для жителів та гостей селища прекрасне народне свято Івана Купала. Тож цього літнього вечора, незважаючи на хмарну погоду, у парку «Левада», на березі колись повноводної річки Висунь, зібралось багато люду, щоб поринути у загадкову і містичну Купальську ніч.

Святкова концертна програма була яскравою в прямому сенсі слова: звучала весела музика, купальські пісні, запальні танці. Свою майстерність, оригінальність та творчість демонстрували місцеві артисти, а також аматорські колективи з с. Новофедорівка і селищного Клубу №1.

Всі присутні отримали небувалий заряд позитиву. На жаль, час промайнув дуже швидко, а наприкінці свята відбулась купальська ретро-дискотека. В підготовці і проведенні свята взяли активну участь працівники селищної ради, учасники художньої самодіяльності, підприємці, які організували святкову торгівлю, інші небайдужі активні громадяни, а відповідальні служби забезпечили благоустрій та безпеку місця проведення.