Дата: 06.07.2021 16:30

2 липня в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбувся круглий стіл «Співпраця університетів, держави, іноземних партнерів та громадського сектору для ефективної реалізації соціально-психологічної та професійної адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей в регіонах», в якому взяла участь начальник відділу соціального захисту населення Маріанна Трофімова. Вітальним словом відкрив захід заступник Миколаївського міського голови з питань соціальної захищеності ветеранів та внутрішньо переміщених осіб міста, членів їх сімей Юрій Степанець. На нараді були присутні представники Міністерства у справах ветеранів України, представники ОТГ, ОБСЄ та учасники проєкту «Україна-Норвегія». Далі розпочались доповіді на теми захисту прав ветеран, професійної адаптації, діяльності координатора проєктів ОБСЄ у допомозі ветеранам війни, можливостей співпраці університету з ветеранською спільнотою, фінансування та створення ветеранського бізнесу тощо.