Правила безпеки, яких треба дотримуватись!

Дата: 02.07.2021 14:09

З метою запобігання реальній загрозі виникнення пожеж на території Казанківської громади і мінімалізації їх наслідків, на виконання розпорядження селищного голови від 01.07.2021 №85 «Про вжиття заходів щодо попередження пожеж у лісових масивах та сільськогосподарських угіддях на

території Казанківської селищної ради» заборонено розведення багать у лісових масивах і рекреаційних зонах, а також випалювання стерні, сухої рослинності та сміття на землях лісового фонду, сільгоспугіддях, лісосмугах, заплавах водоймищ та вздовж доріг.

В період високого та надзвичайно високого класів пожежної небезпеки вводиться тимчасове обмеження на відвідування населенням лісових масивів і лісопаркових зон, в’їзд до них автотранспортних засобів, проведення лісозаготівельних та інших пожежонебезпечних робіт у лісових масивах, а також полювання. Власникам та орендарям земельних ділянок і пасовищ здійснити заходи щодо утримання земельних ділянок і територій у належному протипожежному стані. Агропромисловим та сільськогосподарським підприємствам організувати роботу щодо забезпечення протипожежного стану сільгоспугідь:

1) забезпечити обкоси полів з прибиранням скошеного;

2) оборювання смугою не менш ніж 4 метри завширшки у місцях у місцях прилягання до лісових масивів, степової смуги, автомобільних шляхів та залізниць.