Відбулись засідання постійних комісій Казанківської селищної ради

Дата: 23.06.2021 14:56

Сьогодні відбулись засідання постійних комісій з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури і спорту та з питань планування та обліку бюджету і фінансів, комунальної власності та соціально-економічного розвитку, які провели голови комісій Олена Коніщук і Тетяна Ліферова.

Депутати обговорили та погодили проект рішення про затвердження персонального складу спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Казанківська багатопрофільна лікарня. Згідно відповідної постанови був відпрацьований порядок утворення комісії, в районній газеті, а також на офіційному сайті громади було оголошення, але, на жаль, заяв від громадськості не надійшло. До складу комісії входитимуть депутати селищної ради, члени виконавчого комітету ради, керівники структурних підрозділів.

Також на розгляд комісії винесено проект рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів» на території селищної ради. Згідно норм податкового кодексу таке рішення приймається щорічно. Розмір податків запропоновано залишити без змін на рівні минулого року.

Одноголосно підтримали проект рішення щодо зміни назви відділу культури та туризму, про передачу в оперативне управління та на баланс відділу освіти Трудовий архів та комунальну установу «Казанківський навчально-виробничий комбінат».

У роботі комісії взяв участь і виступив селищний голова Олексій Асмолов.