Тривають роботи по відновленню газопостачання в смт Казанка

Дата: 23.06.2021 08:41

Відбулась робоча зустріч Казанківського селищного голови Олексія Асмолова стосовно координації дій по забезпеченню необхідної життєдіяльності нашої територіальної громади. Мова в основному йшла про стан виконання робіт по відновленню газопостачання в смт Казанка, адже це зараз найбільше хвилює мешканців селища.

З інформацією на робочій зустрічі виступив старший майстер Казанківської дільниці Баштанського відділення АТ «Миколаївгаз» Сергій Красніков. Він повідомив, зокрема, що вже відновлено газопостачання побутових споживачів у приватному секторі на певній частині вулиць смт Казанка, роботи продовжуватимуться і надалі, по можливості - у стислі терміни. Що стосується багатоквартирних будинків, то їх будуть підключати після оформлення необхідного пакету документів, а це - акт балансового розмежування, договір на технічне обслуговування. Пускові роботи виконуватиме бригада з Баштанки при допомозі наших місцевих працівників газового господарства. Варто зазначити, що у п’яти багатоквартирних будинках, де все було оформлено належним чином, вже відновлено газопостачання.