Моє село – найкраще місце на землі!..

Дата: 22.06.2021 16:35

Села як і люди мають свої біографії і у кожного вона своя – неповторна. В Миколаївській області Баштанського району розташоване мальовниче село - Троїцько-Сафонове. 20 червня місцеві жителі відзначали день народження своєї малої батьківщини. Це гарне і квітуче село, окрасою якого є скромні і працьовиті люди. Честь і хвала їм, що своєю працею прославили свій рідний край, чарівний і прекрасний. Присутніх на святі щиро і сердечно привітав заступник селищного голови Леонід Новицький, всіх, хто тут народився і виріс, подякував всім, хто вніс свій вклад у розвиток доброї слави села Троїцько-Сафонове. Побажав всім гарного настрою, щастя, здоров‘я, здійснення всіх мрій, подальшого процвітання та миру. Також сельчан із святом привітали голова Баштанської районної ради Наталія Олійник та заступник голови районної ради Василь Кузін. Депутат селищної ради Алла Кравченко вручила почесні грамоти односельцям, які відзначились у соціально культурній, освітній, медичній, аграрній та підприємницькій сферах.

Сільські аматори сцени підготували надзвичайно цікаву і насичену святкову концертну програму, у якій взяли участь як дорослі, так і юні талановиті артисти. Гості та жителі села мали змогу пригоститися українською стравою – смачним, гарячим кулішем, різноманітними стравами, які підготували місцеві господині. Також для наймолодших гостей свята була організована велика розважально-ігрова програма - атракціони, батути, солодощі. Тож цього дня у парку вистачало емоцій, дорослі та діти занурились в атмосферу радості. Кожен був задіяний у проведення свята, адже село – це велика родина, кожен робить свій маленький вклад для розвитку рідного краю.