Вітаємо дільничного офіцера поліції Олега Бондаря з заслуженою відзнакою!

Дата: 22.06.2021 11:18

У палаці культури Головного управління Національної поліції в Миколаївській області відбулись урочисті заходи з нагоди Дня дільничних офіцерів поліції.

Начальник поліції області полковник поліції Сергій Шайхет подякував кожному дільничному за службу, побажав завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну їм мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення.

Приємно відзначити, що серед нагороджених – дільничний офіцер поліції нашої громади Олег Бондар. За плідну працю, професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу захисту конституційних прав громадян, інтереси держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби зі злочинністю та збереження громадського порядку начальник ГУНП Сергій Шайхет вручив Олегу Бондарю Подяку за підписом голови Миколаївської облдержадміністрації Віталія Кіма.

Щиро і сердечно вітаємо дільничного офіцера поліції Олега Бондаря з цією заслуженою відзнакою!