Казанківський селищний голова Олексій Асмолов привітав медичних працівників з професійним святом

Дата: 19.06.2021 18:06

Протягом століть лікування було однією з найбільш відповідальних, шанованих професій. Адже робота медиків дуже складна, вона вимагає максимум уваги, різнобічних знань, любові до людини, чуйності, самовідданості, душевної щедрості, величезного терпіння, співчуття і, звичайно ж, вірності своїй професії. З нагоди Дня медичного працівника Казанківський селищний голова Олексій Асмолов у залі під час урочистих зборів привітав з святом всіх працівників галузі охорони здоров‘я, побажав щастя, успіхів у нелегкій справі, гарного настрою, ніколи не хворіти та під оплески присутніх вручив Грамоти Казанківської селищної ради сімейній медичній сестрі Новофедорівського пункту здоров’я Моторнюк Галині Василівні та сімейній медичній сестрі Казанківської амбулаторії ЗПСМ Старовойт Наталії Юріївні за сумлінну та невтомну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі Казанківської територіальної громади та у зв‘язку з професійним святом - Днем медичного працівника.