Несподівана знахідка працівників «ДоброБуду»…

Дата: 15.06.2021 16:24

Постійний догляд за населеними пунктами нашої громади – одне з головний завдань працівників комунального підприємства «ДоброБуд». Тож незважаючи на примхи погоди роботи по благоустрою та наведенню належного санітарного стану продовжуються. Сьогодні комунальники за допомогою мотокос скосили траву біля меморіального комплексу загиблим воїнам у роки Другої світової війни, який знаходиться біля Казанківського ЗЗСО №2. Не обійшлося і без несподіванки. У траві більше пів метра заввишки сиділи маленькі зайченята, як виявилось потім, їх було троє, а мати, мабуть, почувши голосний звук мотокос, злякалась, і зайченята залишились на одинці. Працівник, побачивши свою знахідку, вчасно зупинився і бережно переніс сіреньких під ялинку. Ось так несподівано завершився цей робочий день. А судячи з погодних умов, коли трава росте, як говориться не по днях, а по годинах, роботи у наших комунальників ще багато.