І знову перемога! Вітаємо призерів обласного фестивалю «Art-mix»!

Дата: 11.06.2021 15:28

5 червня в Миколаєві відбувся дистанційно шостий обласний фестиваль дитячої творчості «Art-mix» в номінаціях «Вокальне мистецтво» та «Декоративно – прикладне мистецтво». У фестивалі прийняли участь понад 300 талановитих дітей Миколаївщини. Учасниками від нашої громади були Ксенія Болотських (Казанківський МК № 1), яка отримала Гран-прі в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво», цьогорічна тематика робіт — «Котоманія». ІІ місце в номінації «Вокальне мистецтво» - Сорока Анна ( КЗ «Центр культури та дозвілля Казанківської селищної ради»), ІІІ вікова категорія. Дипломант в номінації «Вокальне мистецтво», ІІ вікова категорія - Юхно Карина (КЗ «Центр культури та дозвілля Казанківської селищної ради»). Вітаємо юних, талановитих дівчат та бажаємо їм творчого натхнення, подальшого розвитку в цих видах мистецтва та відкривати нові горизонти для майбутніх творчих досягнень.