Визначено персональний склад осіб, які будуть запропоновані до складу спостережної ради Казанківської багатопрофільної лікарні

Дата: 08.06.2021 13:23

Щойно відбулось засідання комісії для підготовки електронних бюлетенів, підрахунку голосів, перевірки відповідності кандидатів у члени спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Казанківська багатопрофільна лікарня» Казанківської селищної ради. Мета сьогоднішнього засідання – визначення персонального складу осіб, які будуть запропоновані до складу спостережної ради лікарні.

Згідно порядку членами ради можуть бути представники власника закладу охорони здоров’я, представник виконавчого органу селищної ради, депутат селищної ради, представник громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне спрямування у сфері охорони здоров’я таабо у сфері запобігання корупції (за згодою). Також повинні відповідати наступним вимогам: бездоганна ділова репутація, відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, що може вплинути на об’єктивність та неупередженість прийняття рішень спостережною радою, зокрема відсутність трудових відносин із закладом охорони здоров’я, наявність професійних знань, вища освіта, досвід роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема захисту прав пацієнтів, відсутність непогашеної судимості.

Також членами комісії були розглянуті відповідні заяви та одноголосно підтримали проект рішення селищної ради «Про намір створити спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві «Казанківська багатопрофільна лікарня» Казанківської селищної ради».