Соціальний захист консультує

Дата: 01.06.2021 16:46

Зміни по субсидії

Постановою Кабінетом Міністрів України від 19 травня 2021 року № 505 “Деякі питання призначення житлових субсидій” внесенні зміни до Постанови КМУ від 14 квітня 2021 року № 420 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, внесенні зміни до Постанови КМУ від 21 жовтня 1995 року № 848 ”Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”.

Призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

- надавалася у грошовій безготівковій формі;

- була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);

- була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

Житлова субсидія надається громадянам у грошовій готівковій формі шляхом перерахування управлінням соціального захисту населення Баштанської райдержадміністрації коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію через банківську установу або поштове відділення.

Громадяни, яким надається житлова субсидія, зобовязані щомісячно сплачувати вартість фактично спожитих житлово–комунальних послуг .