На «Леваді» - чистота і порядок!..

Дата: 01.06.2021 08:23

До створення громади благоустроєм парку відпочинку «Левада» практично ніхто не займався. Зараз ситуація кардинально змінилась: проведено ремонти, благоустрій території, встановлено дитячий ігровий майданчик, лавочки для відпочинку, відновлено освітлення території. За доброю традицією наприкінці травня, перед відзначенням Міжнародного дня захисту дітей, працівники селищної ради, її структурних підрозділів наводять лад у парку. Тож сьогодні тут дуже гаряче, йдуть останні приготування до свята. Дружно і злагоджено наша згуртована команда завершила роботи: покосили траву, якої чимало після рясних дощів, пообрізали гілки, прибрали сміття, позамітали алейки і танцмайданчик. Тепер черга електриків. Спеціалісти перевірять електричне освітлення зон відпочинку.

Завдяки колективу селищної ради підготовку до дитячого свята проведено на належному рівні. Чекаємо діточок та дорослих на дитяче свято, яке відбудеться 4 червня.