Відбулась робоча зустріч з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Дата: 26.05.2021 15:51

З метою захищеності кожного працюючого громадянина в частині оформлення трудових відносин з найманими працівниками та недопущення отримання заробітної плати в «конвертах» виконавчим комітетом селищної ради ініціюється питання створення робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення по Казанківській територіальній громаді.

Сьогодні відбулась робоча зустріч з головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів управління Держпраці у Миколаївській області Дмитром Іллічем Куручем, з заступниками селищного голови Леонідом Новицьким, Оленою Шевчук за участі державного інспектора праці селищної ради Тетяни Рибак, головного державного ревізора – інспектора відділу юридичних осіб ГУДПС у Миколаївській області Тетяною Осадчою, начальником відділу освіти, молоді та спорту Олександром Лукою з питань додержання законодавства про працю. Також обговорено питання подальшої співпраці з питань легалізації виплати заробітної плати, залучення до складу робочої групи державного інспектора Держпраці та проекту майбутнього графіку перевірок.

Зустріч пройшла у діловій і конструктивній обстановці.