Відкрито виставку, присвячену життю і творчості видатного українського поета Дмитра Креміня
25 травня у читальному залі Публічної бібліотеки відкрито виставку «Степовий материк Дмитра Креміня», присвячену пам’яті лауреата Державної премії ім. Т.Г. Шевченка, видатного українського поета Дмитра Дмитровича Креміня, біографія якого назавжди пов’язана з нашою рідною Казанкою. Директор краєзнавчого музею Наталія Маслова провела цікаву і змістову екскурсію про період життя поета у нашому селищі. Адже саме у Казанці відбувся його творчий старт, розпочалось подружнє життя, народився син Тарас.
Експонати історико-краєзнавчого музею красномовно розповідають про початок роботи вчителя української мови і літератури у Казанківській ЗОШ №2, потім кореспондента у районній газеті. З великим інтересом відвідувачі розглядали фотоматеріали того періоду життя видатного поета.
Шановні жителі Казанківської громади! Протягом цього тижня буде функціонувати виставка, тож запрошуємо вас до читального залу Публічної бібліотеки (2 поверх), де ви зможете ознайомитись з музейними експонатами, які розповідають про життя і творчість видатного українського поета Дмитра Креміня. Чекаємо на вас!