Привітали з ювілеєм голову ветеранської організації нашої громади

Дата: 25.05.2021 12:41

Сьогодні, 25 травня, Казанківський селищний голова Олексій Асмолов привітав з ювілеєм – 75-річчям від дня народження чудову жінку, активну громадську діячку, голову ветеранської організації Ризук Марію Григорівну. Ця жінка – зразок для молодого покоління, завжди життєрадісна, енергійна, бадьора. Марія Григорівна постійно з великою відповідальністю ставиться до своїх обов’язків, шанобливо відноситься до людей поважного віку, завжди готова прийти на допомогу. Впродовж багатьох років опікується проблемами ветеранів громади.

Багато теплих слів та щирих побажань лунали на адресу ювілярки і від секретаря селищної ради Сергія Дяченка, заступників селищного голови Олени Шевчук, Леоніда Новицького, начальника відділу соціального захисту населення Маріанни Трофімової.

Побажали ювілярці міцного здоров’я, завжди залишатись такою бадьорою, енергійною та життєрадісною, а також успіхів у добрих намірах на благо нашої територіальної громади.