Відбулось засідання оргкомітету з підготовки та проведення в громаді Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 25.05.2021 12:40

24 травня начальник відділу культури та туризму Алла Косталан провела нараду по підготовці та проведенню святкових заходів приурочених Міжнародному дню захисту дітей. У цій важливій нараді взяли участь керівники структурних підрозділів виконкому, установ та організацій.

Члени оргкомітету обговорили план проведення заходу, висловили власні бачення та формат свята. Визначили час та місце проведення, а також відповідальних виконавців. До участі у святкуванні планується залучити учнів та дорослих.

Урочисте відкриття відбудеться 4 червня о 17.00 у парку відпочинку «Левада». Цього дня заплановано проведення різноманітних розважальних заходів, конкурсів та змагань. Намічено зробити окремі локації, фотозони, майстер клас з танцю, виставки декоративно-прикладного мистецтва, нанесення аквагрима, дартс, розмальовка сумок та багато іншого.

Було надано доручення забезпечити благоустрій території для проведення заходу, належний громадський порядок, безпеку дорожнього руху, дотримання заходів протипожежної та техногенної безпеки, чергування медичних працівників.