Відбулось навчання з питань охорони праці

Дата: 06.05.2021 16:42

Сьогодні відбулось навчання з питань охорони праці керівників структурних підрозділів селищної ради та старост відповідних територій. Головний спеціаліст – інспектор праці (відповідальна особа за стан охорони праці) Тетяна Рибак докладно розповіла про належне дотримання безпечних умов праці на кожному робочому місці, присутнім у залі надавала інструкції, які містять обов’язкові для дотримання працівниками вимог з охорони праці при виконанні певного виду робіт.

Під час навчання слухачі засвоїли основні положення Закону України «Про охорону праці», правила техніки безпеки в установі, ознайомила з переліком обов’язкової документації з питань охорони праці. Наголосила на тому, що необхідно розробити план евакуації людей на випадок пожежі. Також Тетяна Миколаївна повідомила, що вже придбано 19 вогнегасників для кожного структурного підрозділу та для адмінбудівель у населених пунктах громади та наголосила на тому, що кожен працівник зобов’язаний дбати про особисту безпеку та здоров’я оточуючих людей.