Миколаївка: продовження місячника чистого довкілля

Дата: 06.05.2021 11:16

Напередодні травневих свят в усіх населених пунктах нашої громади проходить підготовка, адже казанківці свято шанують пам’ять про воїнів, партизанів, підпільників, які віддали своє життя за свободу і незалежність Вітчизни. Не стоїть осторонь і Миколаївка. Подякою і вічною пам’яттю від односельчан у 1970 році відкрито пам’ятник на місці братської могили 52 гвардійцям 394-ї Криворізької дивізії, які загинули, визволяючи 9 березня 1944 року Миколаївку від фашистських загарбників. Також цей пам’ятник споруджено на спомин загиблим односельчанам, партизанам, підпільникам, які були розстріляні в період окупації.

Староста Світлана Беспалько повідомила, що біля пам’ятника вже наведено порядок. Повністю оновили скульптуру, почистили, пошпаклювали мілкі тріщини, пофарбували. Прибрали прилеглу територію. Також побілили головну вулицю села - Героїв УПА та вулицю Андрія Горбаня.