Тільки разом ми зробимо нашу громаду гарною, зеленою і квітучою!

Дата: 06.05.2021 08:52

Традиційно, навесні кожного року в рамках Всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля" проводиться комплекс заходів з забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах громади, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, зон відпочинку, дитячих майданчиків, вулиць, доріг, кладовищ, братських могил.

Тож сьогодні працівники апарату селищної ради на чолі з селищним головою Олексієм Асмоловим продовжують проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Вже прибрали територію навколо адміністративної будівлі. Всі разом дружно взялися за роботу, упорядкували клумби, покосили траву, побілили бордюри, дерева, попідмітали доріжки.

Дякуємо працівникам установ, організацій, підприємств селища, всім небайдужим мешканцям Казанки, які взяли участь у наведенні належного санітарного стану на своїх територіях. Адже заходи з прибирання та благоустрою є основним чинником у покращенні стану навколишнього природнього середовища.

Тільки разом ми зробимо нашу громаду гарною, зеленою і квітучою!