Вітаємо Галкіна Володимира Івановича з ювілейним днем народження!

Дата: 04.05.2021 13:03

Шановний Володимире Івановичу! Від усієї нашої територіальної громади вітаємо Вас з прекрасним ювілеєм – 65-річчям від дня народження!

Ваша енергія і плідна праця спрямована на досягнення благородної мети – всебічну розбудову у галузі культури, якій Ви присвятили все своє свідоме життя. Ваш професіоналізм, принциповість, досвід, вміння працювати з людьми і любов до своєї справи, говорять про Вас краще за будь які слова. Саме завдяки вашому таланту, майстерності та цілеспрямованості Ви завоювали визнання та повагу всієї Казанківської територіальної громади.

Тож цього святкового весняного дня бажаємо Вам, Володимире Івановичу, міцного здоров‘я, сімейного благополуччя і успіхів у Вашій творчій, відповідальній і невтомній діяльності, особистого щастя і благополуччя Вам, вашим рідним і близьким.

З глибокою повагою

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов