Забезпечуємо якісне соціальне обслуговування

Дата: 30.04.2021 13:10

Днями завідувач відділення соціальних послуг за місцем проживання Тетяна Волинець разом з фахівцем із соціальної допомоги вдома Оленою Літвінцевою відвідали одиноких громадян, які проживають в селах Дмитрівка, Весела Балка і Новоданилівка. Підопічними опікуються соціальні робітники Віра Станкевич, Людмила Семікіна та Валентина Подопригора. На обслуговуванні у них перебуває 19 громадян похилого віку, особи з інвалідністю та громадяни, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання. Працівники відносяться з повагою до отримувачів соціальних послуг, дотримуються професійних та етичних норм.

Всі громадяни, які отримують соціальні послуги задоволені роботою соціальних робітників та висловлюють на їх адресу слова щирої вдячності за постійну підтримку та допомогу.