У Миколаївській ОДА обговорили проведення спортивного фестивалю «IRONmaracas Extreme Fest»

Дата: 30.04.2021 13:09

ГО СТК «Южний Вітер» планує провести 7-9 травня 2021 року спортивний захід «IRONmaracas Extreme Fest», на узбережжі Чорного моря, в с. Коблево Миколаївської області. Його мета – проведення масштабного, розважально-екстремального спортивного фестивалю на узбережжі Чорного моря та створення нового туристичного магніту півдня України, який сприятиме розвитку туристичної галузі нашого регіону.

З цього приводу, сьогодні, 29 квітня, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Трайтлі провів підготовчу нараду з організаторами фестивалю.

Обговорено робочі моменти з представниками ГУ ДСНС України у Миколаївській області, Національної та патрульної поліції у Миколаївській області, територіальної громади, структурних підрозділів облдержадміністрації, і, власне, організаторами.

За підсумками наради було надано низку рекомендацій та доручень щодо якісної організації та підготовки проведення спортивного фестивалю «IRONmaracas Extreme Fest».

Олександр Трайтлі зазначив, що такий захід необхідний для нашої області, але обов’язково з дотриманням всіх карантинних вимог.

Зазначимо, що програмою заходу передбачено:

- «IRONmaracas» - всеукраїнські мотоперегони, наймасштабнішої серії України;

- Змагання 4х4 джипів;

- Змагання бігунів;

- Змагання туристичних мотоциклів;

- Майстер-класи;

- Водні види спорту;

- Велоперегони;

- Кубок півдня України з автозвуку та багато іншого.