ВИПУСКНИКИ ШКІЛ ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД ДПА У 2020/2021 Н.Р., АЛЕ ЗБЕРІГАЮТЬ ПРАВО ПРОЙТИ ЇЇ ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ – РОЗ’ЯСНЕННЯ МОН

Дата: 29.04.2021 09:55

Відповідно до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) (щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року)», здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Водночас вони зберігають за собою право пройти її за власним бажанням. Про це йдеться у листі МОН щодо завершення 2020/2021 навчального року.