Робочі будні Центру надання соціальних послуг Казанківської селищної ради

Дата: 27.04.2021 15:24

Робота колективу Центру спрямована на те, щоб кожна людина, яка потребує тієї чи іншої допомоги, могла якнайкраще адаптуватися в житті. Громадяни, які обслуговуються відділенням соціальних послуг за місцем проживання – люди літні, самотні, незаможні, з ослабленим здоров’ям, обмеженною руховою активністю, інваліди, ветерани війни та праці. Спостереження за процесом надання якісних соціальних послуг відбувається шляхом планових перевірок роботи соціальних робітників, метою яких є отримання об’єктивної інформації щодо реального стану надання соціальних послуг.

Минулого тижня завідувачем відділення соціальних послуг за місцем проживання Тетяною Волинець та фахівцем із соціальної допомоги вдома Оленою Літвінцевою, організовано виїзну перевірку роботи соціальних робітників по смт Казанка: Кутовенко Н.О., Коноваленко Л.Б. та Перової О.І., які обслуговують 21 підопічного. За результатами перевірки зв’ясовано, що громадяни, які обслуговуються, задоволені роботою соціальних робітників, їм надається допомога в придбанні продуктів харчування, ліків, обробку присадибних ділянок, приготування їжі, надання санітарно – гігієнічних заходів та інше. В ході перевірки соціальним робітникам надані практичні рекомендації та зауваження.