Каширівка інформує…

Дата: 27.04.2021 15:21

Староста села Каширівка Ніна Паробщук дякує усім працівникам бюджетної сфери, що долучилися до весняного прибирання, всі разом зробили своє село ще гарнішим, чистим і охайним. Тож днями працівники школи, сільського будинку культури, дитсадка, бібліотеки, пункту здоров’я, поштового відділення прибрали центр села, навели порядок біля установ, у парку, пам'ятника воїнам односельцям та на сільському кладовищі. Побілили дерева, бордюри, автобусну зупинку, а на греблі побілили відбійники.

Також староста Ніна Паробщук щиро дякує керівнику ФГ «Росток» Юрію Овчаренко і заступнику директора ТОВ «Гамма» Роберту Мкртчану за надану благодійну допомогу та підтримку. Як говорить Ніна Миколаївна: «Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за розвиток громади».