Привітали ветерана з 95-річчям

Дата: 27.04.2021 15:20

Все більше і більше років віддаляє нас від трагічних подій Другої світової війни. Настане час, коли в живих не залишиться жодного свідка цієї страшної війни. Звичайно, є книги, історичні документи, але живого спілкування вже не буде.

26 квітня виповнилося 95 років від дня народження ветерана, учасника бойових дій Другої світової війни ОНИЩЕНКО Миколі Антоновичу, який проживає у селі Миколо Гулак. Микола Антонович прожив велике і тяжке життя, але завжди був сповнений оптимізму і безмежної віри у щасливе майбутнє. З цією поважною датою ветерана привітали староста Людмила Кривонос, завідуюча СБК Наталія Владикіна і бібліотекар Світлана Реутова. Багато гарних і теплих слів вдячності було сказано ювіляру за перемогу, відбудову нашої країни, нашого краю, селища. Щиро зичили міцного здоров’я, мирного неба, тепла та спокою, благополуччя, підтримки і уваги близьких людей.