Як колектив Великоолександрівської школи облаштував територію закладу освіти

Дата: 26.04.2021 10:47

У Великоолександрівці теж відбуваються зміни у сільському ландшафті. Вчителі та працівники місцевої школи побілили дерева на головній вулиці села – Гагаріна. Прибрали та пофарбували дитячий майданчик, тепер дітям та батькам буде зручно відпочивати та проводити вільний час. Як розповіла директор закладу освіти Тетяна Школяр, днями впорядкували велику прилеглу територію школи. Ніхто не стояв осторонь, директор, вчителі, техпрацівники, кочегари всі дружньо працювали: прибрали клумби, побілили дерева, бордюри, позамітали тротуари, а головне – встановили на головному вході до школи нові ковані ворота. Тетяна В’ячеславівна розповіла, що кочегар Микола Кравчина власними силами провів усі зварювальні роботи, також власноруч виготовив шкільні символи - книгу і перо, які прикрашають верхівку воріт. А допомагали йому у цій важливій справі працівники В’ячеслав Школяр, Віталій Васильєв і Юрій Першин. Ще відремонтували ворота на господарському дворі.

Ось так з любов’ю і по господарські облаштували територію школи та головну вулицю села.

Соціальний працівник Олена Бродецька організувала підвоз води для проведення необхідних робіт, забезпечила необхідним матеріалом: вапном і фарбою.